fbpx

Kaip Pasirinkti Nekilnojamojo Turto Brokerį?

Nusprendus parduoti nekilnojamąjį turtą, dažniausiai numatome tikslą iš pardavimo sandorio gauti maksimalią naudą. Tačiau didelė tikimybė, kad be nekilnojamojo turto brokerio pagalbos šio tikslo galite napasiekti.

Statistiškai įrodyta, kad brokeriai turtą parduoda brangiau, nei tai geba padaryti pats savininkas. Tam turi didelės įtakos nuolatinis brokerio profesionalumo tobulinimas gerinant psichologijos, pardavimo bei derybų įgūdžius.

svarbiausi klausimai renkantis nekilnojamojo turto brokeri

Tačiau, kaip išsirinkti tokį specialistą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius? Štai keletas kriterijų, kurie padės renkantis nekilnojamojo turto brokerį:

  1. Atkreipkite dėmesį ar ši veikla brokeriui yra pagrindė. Nekilnojamojo turto brokerių pasiūla yra stipriai padidėjusi, todėl pastebima, jog kai kurie jų užsiima tuo, kaip papildoma veikla, siekdami greitai užsidirbti. Tačiau, norint užtikrinti profesionalų NT brokerio darbą, tam reikia skirti daug laiko. 
  2. Išsiaiškinkite apie nekilnojamojo turto brokerio patirtį.  Įsitikinkite, kad asmuo nedirba pirmųjų mėnesių ir galės profesionaliai teikti paslaugas, turės iš patirties įgytų žinių. Žinoma, kartais ir 6 metus „dirbantis papildomai“ gali turėti mažiau žinių nei naujokas po apmokymų, kuris sąžiningai prisipažįsta, kad dar mokosi.
  3. Pasidomėkite kiek brokeris pardavė turto per pastaruosius mėnesius. Turėkite omenyje, kad pardavimų skaičių gali įtakoti situacija rinkoje, tačiau laikoma, kad geras NT brokeris įvykdo bent kelis sėkmingus pardavimus per mėnesį. 
  4. Jeigu turite tikslą kuo greičiau ir sklandžiau įvykdyti pardavimo procesą, išsiaiškinkite su kokiais partneriais dirba brokeris. Geras brokeris dažniausiai turi savo partnerius: vertintojus, dizainerius, architektus, matininkus ir pan., kurie užtikrina greitą ir sklandų bendradarbiavimą.
  5. Klausimas, kurį galite nesunkiai išsiaiškinti naudodamiesi paieškos sistemomis – kokioje agentūroje dirba brokeris? Tikrai geras brokeris atstovaus ir gerą NT kompaniją, tuo pačiu siūlydamas atsakomybę, patikimumą ir reprezentatyvumą.
  6. Sužinokite, kaip įforminsite bendradarbiavimo sutartį. Dirbant su brokeriu visada rekomenduojama pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. Tai užtikrina, kad proceso eigoje išvengsite nesklandumu ir įpareigoja NT brokerį prisiimti visą atsakomybę susijusią su būsto pardavimu.

Ieškote nekilnojamojo turto brokerio? Drąsiai kreipkitės, mielai Jums padėsiu. Užpildykite nemokamos konsultacijos formą arba kreipkitės telefonu +370 (679) 78 929.