fbpx

Kaip vyksta pardavimas su Nekilnojamojo turto brokeriu?

Kai brokerių Lietuvoje yra tokia gausybė, išsirinkti su kuo dirbti būna išties sunku. Dažnai tai priklauso ne tik nuo brokerio rezultatų, bet ir nuo to, kaip jums sekasi su šiuo žmogumi bendrauti. Ne paslaptis, kad visų mūsų bendravimas yra skirtingas ir ne su visais sekasi sutarti.

ieva meilute nt pardavimas

Bendradarbiavimo proceso eiga su manimi

Nors pardavimo proceso eiga su nekilnojamojo turto brokeriais išlieka panaši, tačiau geriausiai galiu Jus supažindinti su pagridiniais bendradarbiavimo su manimi, proceso žingsniais:

  1. Dažniausiai pirmas kontaktas įvyksta telefonu arba elektroniniu paštu, kuomet jūs apibūdinate savo turtą ir situaciją, o aš papasakoju apie savo paslaugas ir įkainius.
  2. Po pirmojo kontakto, jei jaučiame sutarimą bendra linkme, įvyksta susitikimas objekte, kurį ruošiatės parduoti, kad galėčiau tinkamai įvertinti būklę bei kainą. Susitikimo metu detaliau papasakoju kokiais būdais vykdau pardavimo procesą ir patikrinu objekto dokumentus, kad būtų galima iš karto spręsti situacijas, kliudysiančias pardavimui ateityje.
  3. Po kainos įvertinimo ir susitarimo dėl sąlygų pasirašoma tarpininkavimo sutartis bei pristatomas individualus pardavimų planas.
  4. Vykdomas pardavimų planas, ieškomi potencialūs pirkėjai, vedamos derybos. Brokeris ne ką mažiau svarbus derybų stadijoje. Dažnai čia pastebiu interesų konfliktų, asmeniškumų, kuriuos pavyksta suderinti tik trečiajam asmeniui. Derybų finišas – profesionali preliminari sutartis, apsauganti nuo nenumatytų situacijų ar pinigų netekimo rizikos.
  5. Sklandus notarinio sandorio organizavimas. Viena maloniausių, bet daugumą gąsdinančių patirčių. Patikinu, su manimi sandoriai būna sklandūs, greiti ir baigiami su šampanu bei šypsenomis.